kontr zatka

příběh naší rodinné firmy

Příběh naší firmy se začal psát v roce 1993, kdy se zakladatel společnosti rozhodl podnikat. Letité zkušenosti v pohostinství a propojení se značkou Budějovický Budvar byly první předpoklady pro toto rozhodnutí.

rodina Sládkova

náš příběh

Once upon a time...

dříve

3. KVĚTNA 1993

Založení rodinné firmy

Náš příběh začíná v roce 1993, když  zakladatel firmy, Eduard Sládek, zakládá společnost v pronajatém areálu v Podlesí v Dalovicích u Karlových Varů.

1993

Proč název Kontr?

V době založení společnosti existovalo v Karlových Varech devět velkoobchodů s nápoji. Vizí zakladatele bylo vybudovat firmu navzdory = kontra všem již existujícím velkoobchodům. Kontr = proti všem. Zakladatel uspěl díky pověsti férového chlapa, díky svým zkušenostem a odborným znalostem.

1993-1998

Jak jsme se rozrůstali

V roce 1994 jsme ještě neměli žádnou techniku, žádný vlastní náklaďák. Rozvozy jsme zajišťovali s půjčenými náklaďáky. V únoru r. 1994 jsme si pořídili první vlastní nákladní automobil z Holandska – Fiat Ducato. Ve firmě se zakladatelem pracují manželka, dva synové a snacha. Postupně se daří rozšiřovat síť zákazníků a Kontr nápoje se na trhu řadí mezi spolehlivé a stabilní firmy. V roce 1998 se firma stěhuje do nových prostor, do vlastní zateplené a klimatizované haly v Dalovicích u Karlových Varů.

dnes

2015

Zasloužené ocenění

Firma Kontr nápoje je od svého počátku výhradním zástupcem pivovaru Budějovický Budvar. Vzájemná úspěšná spolupráce byla v roce 2015 oceněna uznáním z rukou tehdejšího generálního ředitele Jiřího Bočka.


2012-2019

Předání rodinného odkazu

Od r. 2012 si zakladatel firmy užívá pravidelný relax na Kanárských ostrovech. Firma přechází na mladšího ze synů, Jiřího Sládka.

2023

Kontr nápoje slaví 30 let na trhu

Rodinná firma slaví 30 let své existence. Na trhu obsluhuje více než 150 zákazníků, z nichž řada je s firmou spojena od jejích počátků. Všichni, kdo ve firmě pracují, jsou ambasadoři a milovníci výhradně českého autentického piva Budějovický Budvar.

velkoobchod a maloobchod s nápoji

otevřeno